Szamba betonowe Łomianki

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na lata. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich rozwiązań, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców gwarantujących maksymalną izolację. To powoduje, że nasi klienci od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające niezbędne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Nieustannie rozbudowujemy działalność naszej firmy, dostosowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zlecić także zbiorniki o specjalnej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Łomianki

Szambo betonowe Łomianki

Dlaczego warto zakupić szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, lecz także gryzoni i owadów. Sprawia, że zawartość nie przedostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się zdecydować, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zainstalowane. Nasz reprezentant z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc przy dopasowania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Łomianki

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją zbiorników na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i używanie w okresie upałów. To sprawdzony patent na to, by pielęgnować swoje kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki i zbiornika na wodę opadową to najlepszy patent na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.