Szamba betonowe Marki

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na dekady. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw gwarantujących najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi klienci od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające potrzebne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o transport całych prefabrykatów, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Wciąż rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dopasowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zlecić również szamba o nietypowej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Marki

Szambo betonowe Marki

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To spora inwestycja, która mimo to wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, lecz także szkodników i insektów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, żeby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zainstalowane. Nasz reprezentant z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej rodziny. Zapewniamy profesjonalne porady oraz wsparcie podczas dopasowania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Marki

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją zbiorników na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i używanie w czasie upałów. To niezawodny patent na to, by dbać o własne kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i komory na wodę opadową to najlepszy sposób na to, aby Twój dom był w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.