Szamba betonowe Mogielnica

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na dekady. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią długotrwałe wylewanie ścieków do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających najlepszą izolację. To sprawia, że nasi odbiorcy od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie całych prefabrykatów, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Nieustannie rozbudowujemy asortyment naszej marki, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zamówić także zbiorniki o specjalnej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Mogielnica

Szambo betonowe Mogielnica

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, lecz również szkodników i owadów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się zdecydować, aby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zbudowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz pomoc przy dopasowania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Mogielnica

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także budową komór na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie suszy. To sprawdzony sposób na to, by dbać o swoje kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja szamba oraz komory na wodę opadową to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.