Szamba betonowe Mordy

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na lata. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z surowców gwarantujących maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi klienci od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych elementów szamba, ponieważ mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Wciąż poszerzamy asortyment naszej marki, dopasowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że możesz u nas zlecić również szamba o specjalnej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Mordy

Szambo betonowe Mordy

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale także szkodników i owadów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do ziemi, ale również woda nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zainstalowane. Nasz reprezentant z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie przy dopasowania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Mordy

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również budową zbiorników na deszczówkę. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i używanie w okresie suszy. To sprawdzony sposób na to, żeby pielęgnować własne warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba i zbiornika na wodę opadową to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.