Szamba betonowe Mrozy

Dobrze zaprojektowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i instalacją wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy solidną jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez firmę szamba wyróżniają się trwałą budową i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania oraz tworzenia zbiorników z najlepszych tworzyw, które mamy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze szamba wspierasz jakość i zapewniasz własnemu budynkowi swobodę nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi doradcy z pewnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Mrozy

Szambo z montażem Mrozy

Przez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników z betonu, ale też możliwość ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych standardów, jednak jakość gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, ale zakup szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego wylewania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które można ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny warzywnik bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie suszy będziesz przechowywać wodę zebraną w czasie ulewy. Proponujemy szeroki asortyment wielkości zbiorników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.