Szamba betonowe Mszczonów

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montowaniem wybranych szamb bezpośrednio w domu klienta. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby odznaczają się trwałą konstrukcją i szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania i realizacji szamb z najlepszych materiałów, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi możliwość wygodnego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z przyjemnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najlepiej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Mszczonów

Szambo z montażem Mszczonów

Przez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie tylko sprzedaż szamb z betonu, ale też możliwość ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich przepisów, ale jakość gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, ale montaż zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją pojemników na deszczówkę, które można postawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać zadbany warzywnik bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów pojemnik, z którym w okresie suszy będziesz oszczędzać wodę zebraną podczas opadów. Proponujemy bogaty asortyment pojemności zbiorników, aby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.