Szamba betonowe Piastów

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na lata. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw zapewniających najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające niezbędne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o transport gotowych prefabrykatów, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Wciąż poszerzamy działalność naszej firmy, dopasowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Piastów

Szambo betonowe Piastów

Dlaczego warto zakupić szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, lecz także gryzoni i insektów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, ale również woda nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zamontowane. Nasz reprezentant z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz wsparcie przy dobierania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wybierania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Piastów

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także budową zbiorników na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy dół na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie upałów. To niezawodny patent na to, by dbać o własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa szamba i zbiornika na deszczówkę to oszczędny patent na to, aby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.