Szamba betonowe Pilawa

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na dekady. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie ścieków do szamba bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów gwarantujących najlepszą izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające niezbędne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport całych prefabrykatów, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Wciąż poszerzamy działalność naszej firmy, dopasowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że można u nas zlecić również szamba o nietypowej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Pilawa

Szambo betonowe Pilawa

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, lecz również szkodników i owadów. Sprawia, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, aby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zamontowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie przy dobierania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Pilawa

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją zbiorników na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w okresie upałów. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o swoje rośliny bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba i zbiornika na wodę opadową to oszczędny sposób na to, aby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.