Szamba betonowe Płońsk

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na dekady. Misją naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią długotrwałe wylewanie nieczystości do szamba bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców zapewniających maksymalną izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o transport gotowych prefabrykatów, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Nieustannie poszerzamy działalność naszej firmy, dopasowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zlecić także szamba o specjalnej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Płońsk

Szambo betonowe Płońsk

Dlaczego najlepiej wybrać szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, lecz także szkodników i insektów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zamontowane. Nasz reprezentant z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz pomoc przy dopasowania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Płońsk

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową komór na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i używanie w czasie suszy. To sprawdzony patent na to, by dbać o własne kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja szamba i zbiornika na wodę opadową to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom był w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.