Szamba betonowe Podkowa Leśna

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i instalacją wybranych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy wysoką jakość wykonywanych usług, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby odznaczają się trwałą budową i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania oraz wykonywania szamb z najlepszych materiałów, które kupujemy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi możliwość komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szambach – nasi doradcy z przyjemnością zaprezentują Ci, jak najlepiej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Podkowa Leśna

Szambo z montażem Podkowa Leśna

Przez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zapewnić swoim nabywcom nie jedynie możliwość kupna szamb z betonu, ale również możliwość ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich standardów, jednak bezawaryjność zapewniamy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, ale zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą pojemników na wodę opadową, które można postawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny warzywnik bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w okresie upałów będziesz oszczędzać wodę zebraną podczas opadów. Oferujemy duży zakres pojemności zbiorników, aby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.