Szamba betonowe Pułtusk

Dobrze zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montażem tych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy solidną jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez firmę szamba wyróżniają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania i tworzenia zbiorników z profesjonalnych materiałów, które mamy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze szamba doceniasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi swobodę wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi przedstawiciele z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najlepiej wybudować zbiornik, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Pułtusk

Szambo z montażem Pułtusk

Poprzez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować swoim nabywcom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich przepisów, ale jakość gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, ale montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego wylewania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które można ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany ogródek bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie suszy będziesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Proponujemy duży asortyment rozmiarów pojemników, aby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.