Szamba betonowe Serock

Dobrze wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montowaniem tych szamb bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby wyróżniają się trwałą budową oraz szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas konstruowania i tworzenia zbiorników z najlepszych surowców, które mamy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze szamba doceniasz jakość i gwarantujesz swojemu domowi swobodę komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szambach – nasi doradcy z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Serock

Szambo z montażem Serock

Poprzez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zagwarantować naszym klientom nie jedynie możliwość kupna szamb betonowych, ale również możliwość ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych przepisów, jednak bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogródek bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, nabądź duży zbiornik, z jakim w czasie suszy możesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas opadów. Proponujemy szeroki asortyment rozmiarów pojemników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.