Szamba betonowe Szydłowiec

Dobrze zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montażem tych zbiorników na miejscu w domu odbiorcy. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas wyroby wyróżniają się trwałą budową oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania oraz tworzenia zbiorników z najlepszych materiałów, które mamy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze szamba doceniasz jakość i zapewniasz własnemu domowi możliwość komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Szydłowiec

Szambo z montażem Szydłowiec

Przez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować naszym klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale również opcję ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich przepisów, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz postawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany warzywnik bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup pojemny pojemnik, z jakim w czasie upałów możesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Proponujemy bogaty asortyment wielkości pojemników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.