Szamba betonowe Tłuszcz

Dobrze wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montażem tych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę szamba wyróżniają się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności podczas projektowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych surowców, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi swobodę nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – nasi doradcy z pewnością pokażą Ci, jak najlepiej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Tłuszcz

Szambo z montażem Tłuszcz

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie jedynie sprzedaż szamb betonowych, ale też opcję ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich standardów, ale jakość gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które możesz ustawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, kup pojemny pojemnik, z jakim w okresie suszy możesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Oferujemy bogaty asortyment pojemności pojemników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.