Szamba betonowe Węgrów

Dobrze zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją tych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas szamba cechują się trwałą konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania oraz tworzenia zbiorników z najlepszych materiałów, które mamy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze szamba doceniasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu domowi możliwość wygodnego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi konsultanci z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Węgrów

Szambo z montażem Węgrów

Poprzez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zagwarantować swoim nabywcom nie tylko sprzedaż szamb z betonu, ale również możliwość ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych przepisów, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, ale montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które można postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany ogród bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup duży pojemnik, z którym w czasie upałów możesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Proponujemy duży zakres pojemności pojemników, żeby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.