Szamba betonowe Wyśmierzyce

Dobrze wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montażem wybranych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas wyroby cechują się mocną konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania i tworzenia zbiorników z najlepszych surowców, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze szamba wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu domowi możliwość wygodnego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – nasi przedstawiciele z przyjemnością zaprezentują Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Wyśmierzyce

Szambo z montażem Wyśmierzyce

Przez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie jedynie sprzedaż szamb betonowych, ale też opcję ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych przepisów, ale jakość zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, lecz montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na wodę opadową, które można ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany warzywnik bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, nabądź pojemny zbiornik, z jakim w czasie upałów możesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas opadów. Proponujemy szeroki zakres rozmiarów pojemników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.