Szamba betonowe Ząbki

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montażem tych zbiorników na miejscu w domu klienta. Oferujemy solidną jakość świadczonych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się mocną konstrukcją i szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania i tworzenia zbiorników z najlepszych tworzyw, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze szamba doceniasz jakość i zapewniasz swojemu domowi możliwość wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi doradcy z pewnością podpowiedzą Ci, jak najlepiej wybudować szambo, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Ząbki

Szambo z montażem Ząbki

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie jedynie możliwość kupna zbiorników z betonu, ale też opcję ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych standardów, jednak jakość gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które można postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogród bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w okresie upałów będziesz oszczędzać wodę zebraną podczas deszczu. Oferujemy duży asortyment pojemności zbiorników, żeby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.