Szamba betonowe Zakroczym

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na lata. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do szamba bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów gwarantujących maksymalną izolację. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające odpowiednie poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport całych prefabrykatów, ponieważ mamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Nieustannie poszerzamy działalność naszej firmy, dopasowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zamówić także zbiorniki o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Zakroczym

Szambo betonowe Zakroczym

Dlaczego warto zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To spora inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, lecz także szkodników i owadów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, żeby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zamontowane. Nasz reprezentant z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe porady oraz pomoc podczas dobierania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Zakroczym

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową zbiorników na wodę opadową. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie suszy. To sprawdzony sposób na to, żeby dbać o własne warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki oraz komory na deszczówkę to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.