Szamba betonowe Zielonka

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na lata. Misją naszej firmy jest dostarczanie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do szamba bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw gwarantujących najlepszą izolację. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające odpowiednie poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych elementów szamba, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Stale poszerzamy asortyment naszej marki, dostosowując produkty do innowacyjnych rozwiązań. To sprawia, że możesz u nas zamówić również szamba o specjalnej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Zielonka

Szambo betonowe Zielonka

Dlaczego warto zainstalować szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, lecz również gryzoni i owadów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zbudowane. Nasz przedstawiciel z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy profesjonalne porady oraz pomoc podczas dopasowania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Zielonka

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również budową komór na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden dół na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie upałów. To niezawodny sposób na to, żeby dbać o własne kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki i zbiornika na deszczówkę to oszczędny sposób na to, aby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.