Szamba betonowe Żuromin

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz instalacją tych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy solidną jakość świadczonych prac, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę szamba odznaczają się mocną budową i szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie projektowania oraz wykonywania szamb z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi konsultanci z chęcią pokażą Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Żuromin

Szambo z montażem Żuromin

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zaoferować swoim klientom nie tylko możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również opcję ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich standardów, jednak jakość zapewniamy tylko wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, lecz zakup szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny warzywnik bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, nabądź pojemny zbiornik, z którym w okresie suszy będziesz przechowywać wodę zebraną podczas opadów. Proponujemy duży zakres rozmiarów pojemników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.