Szamba betonowe Głubczyce

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na dekady. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do szamba bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw zapewniających najlepszą izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające odpowiednie certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport całych prefabrykatów, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju prac. Wciąż rozbudowujemy asortyment naszej marki, dostosowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że możesz u nas zamówić także zbiorniki o specjalnej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Głubczyce

Szambo betonowe Głubczyce

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie używanie. To spora inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, lecz również szkodników i insektów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie prawidłowo zainstalowane. Nasz pracownik z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pomoc przy dopasowania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstość wybierania zawartości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Głubczyce

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również budową komór na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i używanie w czasie suszy. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o własne kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba i komory na deszczówkę to najlepszy patent na to, aby Twój dom był w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.