Szamba betonowe Głuchołazy

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie wylewanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów gwarantujących maksymalną izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna kupują przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych elementów szamba, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Stale poszerzamy działalność naszej marki, dostosowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Głuchołazy

Szambo betonowe Głuchołazy

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, lecz także szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zamontowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe porady oraz pomoc podczas dopasowania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wybierania zawartości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Głuchołazy

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją zbiorników na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i używanie w czasie suszy. To sprawdzony sposób na to, by pielęgnować swoje kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki oraz zbiornika na wodę opadową to najlepszy patent na to, aby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.