Szamba betonowe Gogolin

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montażem wybranych szamb na miejscu w domu klienta. Oferujemy wysoką jakość świadczonych prac, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby wyróżniają się trwałą budową i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności w trakcie konstruowania i wykonywania szamb z najlepszych surowców, które mamy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze wyroby doceniasz jakość i zapewniasz własnemu domowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z chęcią zaprezentują Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Gogolin

Szambo z montażem Gogolin

Przez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zapewnić swoim nabywcom nie jedynie możliwość kupna zbiorników z betonu, ale również opcję ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich przepisów, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można postawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie upałów będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Oferujemy bogaty zakres rozmiarów zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.