Szamba betonowe Gorzów Śląski

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montażem wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych prac, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę szamba wyróżniają się trwałą konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych tworzyw, które mamy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz własnemu domowi swobodę komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi przedstawiciele z chęcią pokażą Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, aby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Gorzów Śląski

Szambo z montażem Gorzów Śląski

Przez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale również opcję ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych przepisów, jednak jakość zapewniamy tylko wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogródek bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów pojemnik, z którym w okresie upałów będziesz oszczędzać wodę zebraną w czasie opadów. Oferujemy duży asortyment rozmiarów pojemników, żeby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.