Szamba betonowe Grodków

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją tych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy wysoką jakość wykonywanych prac, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba odznaczają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności podczas projektowania i realizacji zbiorników z najlepszych materiałów, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi przedstawiciele z chęcią zaprezentują Ci, w jaki sposób najlepiej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Grodków

Szambo z montażem Grodków

Przez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zagwarantować swoim klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników z betonu, ale też opcję ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich standardów, ale jakość zapewniamy jedynie wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale montaż zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego zapełniania się. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które można postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny ogród bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w czasie upałów będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Oferujemy bogaty asortyment rozmiarów zbiorników, żeby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.