Szamba betonowe Kietrz

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montażem tych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Oferujemy solidną jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas szamba wyróżniają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych materiałów, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu domowi możliwość komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi przedstawiciele z przyjemnością pokażą Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować szambo, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Kietrz

Szambo z montażem Kietrz

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zagwarantować swoim klientom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale też opcję ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich standardów, ale jakość zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany ogród bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź pojemny pojemnik, z którym w czasie suszy możesz oszczędzać wodę zebraną w czasie opadów. Proponujemy szeroki asortyment pojemności zbiorników, aby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.