Szamba betonowe Kolonowskie

Dobrze zaprojektowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montowaniem wybranych szamb na miejscu w domu klienta. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba wyróżniają się mocną konstrukcją i szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie projektowania i wykonywania szamb z najlepszych materiałów, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze szamba doceniasz jakość i gwarantujesz swojemu budynkowi możliwość komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – nasi doradcy z chęcią podpowiedzą Ci, jak najlepiej zainstalować zbiornik, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Kolonowskie

Szambo z montażem Kolonowskie

Przez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych standardów, jednak bezawaryjność zapewniamy jedynie wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz montaż szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany warzywnik bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź duży zbiornik, z jakim w okresie upałów możesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Proponujemy bogaty zakres rozmiarów zbiorników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o przyrodę na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.