Szamba betonowe Korfantów

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na lata. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe wylewanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców gwarantujących najlepszą izolację. To powoduje, że nasi klienci od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające niezbędne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport całych prefabrykatów, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Wciąż rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dostosowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że można u nas zamówić także szamba o nietypowej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Korfantów

Szambo betonowe Korfantów

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie używanie. To spora inwestycja, która mimo to zdaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, lecz również szkodników i owadów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zamontowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie przy dopasowania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Korfantów

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także budową zbiorników na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w czasie suszy. To sprawdzony sposób na to, żeby dbać o swoje rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja szamba oraz komory na deszczówkę to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.