Szamba betonowe Leśnica

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montowaniem tych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Zapewniamy solidną jakość wykonywanych prac, a także niskie ceny. Produkowane przez nas wyroby cechują się trwałą konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas konstruowania i realizacji zbiorników z najlepszych tworzyw, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz swojemu domowi możliwość komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z pewnością podpowiedzą Ci, jak najlepiej zainstalować zbiornik, aby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Leśnica

Szambo z montażem Leśnica

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zaoferować swoim nabywcom nie tylko możliwość kupna zbiorników betonowych, ale też opcję ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych przepisów, jednak jakość zapewniamy jedynie wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić pod domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować zadbany ogródek bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź duży zbiornik, z jakim w okresie upałów będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Oferujemy duży asortyment pojemności pojemników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.