Szamba betonowe Lewin Brzeski

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na dekady. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających maksymalną izolację. To powoduje, że nasi klienci od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport całych elementów szamba, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Stale rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dostosowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że możesz u nas zamówić także zbiorniki o nietypowej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Lewin Brzeski

Szambo betonowe Lewin Brzeski

Dlaczego najlepiej wybrać szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie używanie. To duża inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale także szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do ziemi, ale również woda nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zainstalowane. Nasz reprezentant z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne porady oraz pomoc podczas dopasowania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Lewin Brzeski

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją zbiorników na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i używanie w czasie upałów. To niezawodny sposób na to, by dbać o własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki oraz zbiornika na wodę opadową to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.