Szamba betonowe Namysłów

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw gwarantujących maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające niezbędne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Wciąż rozbudowujemy działalność naszej firmy, dopasowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że możesz u nas zlecić także zbiorniki o specjalnej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Namysłów

Szambo betonowe Namysłów

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie używanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, lecz także szkodników i owadów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zamontowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz pomoc podczas dopasowania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Namysłów

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również budową komór na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w czasie suszy. To niezawodny sposób na to, by pielęgnować swoje kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba i komory na deszczówkę to oszczędny patent na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.