Szamba betonowe Niemodlin

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją wybranych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Oferujemy wysoką jakość wykonywanych prac, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby wyróżniają się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania oraz wykonywania zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi doradcy z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować zbiornik, aby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Niemodlin

Szambo z montażem Niemodlin

Przez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale również możliwość ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich regulacji, jednak jakość zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, ale zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, nabądź duży pojemnik, z którym w czasie suszy będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Proponujemy bogaty asortyment pojemności pojemników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.