Szamba betonowe Olesno

Dobrze zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montowaniem wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas wyroby wyróżniają się trwałą budową i szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie konstruowania i tworzenia zbiorników z profesjonalnych materiałów, które mamy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze wyroby wspierasz jakość i zapewniasz własnemu domowi możliwość wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi konsultanci z przyjemnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować zbiornik, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Olesno

Szambo z montażem Olesno

Przez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale również opcję ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych regulacji, jednak jakość zapewniamy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które można ustawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny warzywnik bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, kup duży zbiornik, z jakim w okresie upałów możesz oszczędzać wodę zebraną w czasie deszczu. Oferujemy duży zakres pojemności pojemników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.