Szamba betonowe Otmuchów

Dobrze zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montowaniem tych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Oferujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez nas wyroby odznaczają się mocną konstrukcją i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności podczas projektowania i wykonywania zbiorników z najlepszych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz swojemu domowi swobodę wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi przedstawiciele z przyjemnością zaprezentują Ci, jak najlepiej zainstalować zbiornik, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Otmuchów

Szambo z montażem Otmuchów

Przez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić swoim nabywcom nie tylko możliwość kupna zbiorników z betonu, ale też możliwość ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich przepisów, ale jakość zapewniamy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, ale zakup zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić pod domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać zadbany ogród bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, kup pojemny pojemnik, z którym w okresie suszy będziesz trzymać wodę zebraną podczas deszczu. Proponujemy szeroki asortyment wielkości zbiorników, aby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.