Szamba betonowe Ozimek

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na lata. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie ścieków do szamba bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów gwarantujących maksymalną izolację. To powoduje, że nasi klienci od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport gotowych elementów szamba, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Wciąż poszerzamy działalność naszej firmy, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że można u nas zamówić także zbiorniki o specjalnej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Ozimek

Szambo betonowe Ozimek

Czemu najlepiej wybrać szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To duża inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale także gryzoni i owadów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, aby mieć pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zamontowane. Nasz pracownik z przyjemnością podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc przy dobierania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Ozimek

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową zbiorników na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie suszy. To sprawdzony sposób na to, żeby dbać o własne rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i komory na deszczówkę to oszczędny patent na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.