Szamba betonowe Prószków

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na dekady. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią długotrwałe wylewanie ścieków do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów gwarantujących maksymalną izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych elementów szamba, gdyż mamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Nieustannie poszerzamy asortyment naszej firmy, dopasowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zamówić także szamba o specjalnej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Prószków

Szambo betonowe Prószków

Dlaczego najlepiej wybrać szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie użytkowanie. To spora inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, ale również szkodników i insektów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zamontowane. Nasz reprezentant z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe porady oraz pomoc przy dopasowania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Prószków

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również budową zbiorników na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i używanie w okresie upałów. To niezawodny patent na to, żeby pielęgnować własne kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i zbiornika na wodę opadową to najlepszy patent na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.