Szamba betonowe Prudnik

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na lata. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią wieloletnie wylewanie ścieków do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających maksymalną izolację. To powoduje, że nasi klienci od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport całych prefabrykatów, ponieważ mamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Stale poszerzamy działalność naszej marki, dostosowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zlecić także zbiorniki o specjalnej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Prudnik

Szambo betonowe Prudnik

Dlaczego warto zakupić szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie używanie. To kosztowna inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, ale również szkodników i owadów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zbudowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc podczas dopasowania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstość wybierania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Prudnik

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją komór na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie wody opadowej i używanie w okresie upałów. To niezawodny patent na to, żeby pielęgnować swoje kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny patent na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.