Szamba betonowe Wołczyn

Dobrze wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montażem tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy solidną jakość wykonywanych prac, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby cechują się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności podczas konstruowania oraz tworzenia zbiorników z najlepszych surowców, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu domowi możliwość komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi konsultanci z przyjemnością zaprezentują Ci, jak najefektywniej wybudować szambo, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Wołczyn

Szambo z montażem Wołczyn

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie tylko możliwość kupna szamb z betonu, ale też opcję ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych standardów, jednak jakość zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można postawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogródek bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, nabądź duży pojemnik, z którym w czasie suszy będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Proponujemy bogaty asortyment wielkości zbiorników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.