Szamba betonowe Zawadzkie

Szczelne zbiorniki na ścieki to wydatek na dekady. Misją naszej firmy jest dostarczanie takich rozwiązań, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie ścieków do szamba bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw zapewniających maksymalną izolację. To powoduje, że nasi klienci od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające potrzebne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o transport całych elementów szamba, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Nieustannie poszerzamy asortyment naszej marki, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że można u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Zawadzkie

Szambo betonowe Zawadzkie

Dlaczego najlepiej zakupić szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia gromadzenie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale również gryzoni i insektów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, lecz również woda nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się zdecydować, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zbudowane. Nasz reprezentant z przyjemnością podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe porady oraz pomoc przy dopasowania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Zawadzkie

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją zbiorników na deszczówkę. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie upałów. To sprawdzony patent na to, by dbać o swoje kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki oraz zbiornika na deszczówkę to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.