Szamba betonowe Błażowa

Dobrze wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i instalacją wybranych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas wyroby wyróżniają się trwałą budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie konstruowania i tworzenia szamb z najlepszych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi doradcy z przyjemnością pokażą Ci, jak najkorzystniej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Błażowa

Szambo z montażem Błażowa

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale też opcję ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich przepisów, jednak bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz montaż zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można postawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny warzywnik bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź pojemny zbiornik, z którym w czasie suszy możesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Proponujemy duży zakres wielkości pojemników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.