Szamba betonowe Brzostek

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na dekady. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich rozwiązań, które usprawnią wieloletnie wylewanie ścieków do szamba bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców gwarantujących najlepszą izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, gdyż mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Wciąż poszerzamy asortyment naszej marki, dopasowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że można u nas zamówić również szamba o nietypowej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Brzostek

Szambo betonowe Brzostek

Dlaczego najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale również szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zamontowane. Nasz reprezentant z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc podczas dobierania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Brzostek

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także budową komór na wodę opadową. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w okresie upałów. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o swoje kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Instalacja zbiornika na ścieki oraz komory na wodę opadową to najlepszy patent na to, aby Twój dom był w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.