Szamba betonowe Cieszanów

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montowaniem tych szamb bezpośrednio w domu klienta. Oferujemy solidną jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby odznaczają się mocną konstrukcją i szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie projektowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych materiałów, które mamy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz swojemu domowi możliwość wygodnego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z chęcią zaprezentują Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Cieszanów

Szambo z montażem Cieszanów

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zapewnić naszym klientom nie jedynie możliwość kupna szamb betonowych, ale również możliwość ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich przepisów, jednak jakość gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, lecz zakup zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją zbiorników na wodę opadową, które możesz ustawić pod domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź duży zbiornik, z którym w czasie upałów możesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Proponujemy szeroki zakres wielkości pojemników, żeby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.