Szamba betonowe Dukla

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montowaniem wybranych zbiorników na miejscu w domu odbiorcy. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez nas wyroby wyróżniają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas konstruowania i realizacji szamb z profesjonalnych materiałów, które mamy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu domowi swobodę komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi doradcy z przyjemnością pokażą Ci, w jaki sposób najefektywniej wybudować szambo, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Dukla

Szambo z montażem Dukla

Poprzez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zagwarantować naszym klientom nie tylko sprzedaż szamb z betonu, ale też możliwość ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych przepisów, ale jakość gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, lecz montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego wylewania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz postawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać zadbany ogródek bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w czasie suszy będziesz przechowywać wodę zebraną w czasie ulewy. Proponujemy szeroki asortyment pojemności zbiorników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.