Szamba betonowe Iwonicz-Zdrój

Dobrze zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz instalacją wybranych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Oferujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się trwałą konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania oraz tworzenia szamb z profesjonalnych tworzyw, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu domowi możliwość wygodnego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi doradcy z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Iwonicz-Zdrój

Szambo z montażem Iwonicz-Zdrój

Poprzez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zapewnić swoim klientom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale również opcję ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych standardów, ale bezawaryjność zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które można ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogród bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup duży zbiornik, z jakim w okresie suszy możesz trzymać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Proponujemy szeroki zakres rozmiarów zbiorników, aby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.