Szamba betonowe Jedlicze

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montowaniem tych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas szamba odznaczają się trwałą budową i nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności podczas projektowania i wykonywania szamb z najlepszych materiałów, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu domowi swobodę wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – firmowi doradcy z przyjemnością pokażą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować szambo, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Jedlicze

Szambo z montażem Jedlicze

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zaoferować naszym klientom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale też możliwość ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych standardów, jednak bezawaryjność gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz montaż zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które można ustawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany warzywnik bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z którym w okresie upałów możesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Proponujemy szeroki zakres wielkości pojemników, aby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.