Szamba betonowe Kańczuga

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montowaniem tych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby wyróżniają się mocną budową i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania i realizacji zbiorników z profesjonalnych surowców, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze wyroby doceniasz jakość i zapewniasz swojemu budynkowi swobodę wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi doradcy z pewnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować zbiornik, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Kańczuga

Szambo z montażem Kańczuga

Przez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zapewnić swoim nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych przepisów, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, lecz montaż zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogródek bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź duży pojemnik, z którym w okresie upałów możesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Oferujemy duży asortyment wielkości pojemników, żeby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.