Szamba betonowe Kołaczyce

Dobrze zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją tych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby odznaczają się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania oraz realizacji szamb z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na technologiach – nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować zbiornik, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Kołaczyce

Szambo z montażem Kołaczyce

Poprzez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zaoferować swoim nabywcom nie jedynie możliwość kupna szamb betonowych, ale również opcję ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich standardów, ale bezawaryjność zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny ogródek bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów pojemnik, z którym w czasie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Oferujemy duży zakres rozmiarów zbiorników, żeby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o ekologię na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.