Szamba betonowe Kolbuszowa

Dobrze wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montażem wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba odznaczają się mocną konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności podczas konstruowania oraz tworzenia szamb z profesjonalnych tworzyw, które mamy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze szamba doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi możliwość nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi przedstawiciele z chęcią zaprezentują Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Kolbuszowa

Szambo z montażem Kolbuszowa

Poprzez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie jedynie możliwość kupna szamb z betonu, ale też opcję ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych przepisów, ale bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz montaż zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które można postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny warzywnik bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup pojemny pojemnik, z którym w czasie upałów będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Oferujemy duży asortyment rozmiarów zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.