Szamba betonowe Lesko

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na dekady. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią wieloletnie wylewanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców zapewniających maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające niezbędne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie całych elementów szamba, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Stale rozbudowujemy działalność naszej firmy, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zamówić także szamba o nietypowej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Lesko

Szambo betonowe Lesko

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, ale także szkodników i owadów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do gruntu, ale również woda nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zamontowane. Nasz reprezentant z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz pomoc przy dopasowania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Lesko

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także budową komór na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w czasie upałów. To sprawdzony patent na to, by pielęgnować własne kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa zbiornika na ścieki oraz zbiornika na deszczówkę to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.