Szamba betonowe Narol

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na lata. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią długotrwałe wylewanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające potrzebne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie całych prefabrykatów, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Stale poszerzamy działalność naszej firmy, dopasowując wyroby do innowacyjnych rozwiązań. To sprawia, że możesz u nas zamówić także zbiorniki o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Narol

Szambo betonowe Narol

Czemu najlepiej wybrać szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale także gryzoni i insektów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się zdecydować, aby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zamontowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne porady oraz pomoc przy dopasowania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Narol

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją zbiorników na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i używanie w okresie upałów. To sprawdzony patent na to, by dbać o własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Instalacja zbiornika na ścieki oraz zbiornika na wodę opadową to najlepszy sposób na to, aby Twój dom mógł być całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.